Pytanie czy będąc dyrektorem marketingu jakieś firmy sam zdecydowałbyś się na sponsorowanie Wisły?
Ja sam miałbym poważny dylemat (mimo mojej miłości do tego klubu)
Klub kojarzony jest ewidentnie z TF i nawet inne logo na koszulkach tego nie zmieni. Ponadto to że w klubie mało zależy od Prezesa też by mnie zniechęcało. Dodatkowo zły klimat wokół klubu - Patrzcie dzisiejsze info o Radosławie Majewskim na interii
http://sport.interia.pl/klub-wisla-k...mpaign=firefox
W Bielsku jest tak że niektórych piłkarzy opłaca Murapol. U nas chyba też był taki pomysł. Nie wiem do końca dlaczego się nie powiódł ale mam przypuszczenia, że Boss do końca nie chciał żeby ktoś miał jakieś "udziały" w jego klubie. A może w drugą strone to działało.
Jejku jaki ja jestem wkurzony że startowaliśmy 10 lat temu do maratonu 10km przed całą ligą ale teraz prawie wszyscy (może poza Ruchem i Górnikiem) są 10km przed nami a Legia i Lech to wręcz 20km. Mówie tutaj metaforycznie o całokształcie.