|
Nie sposob nie uciec od wrazenia, ze sukcesy Wisly wynikaly nie tyle z tego, ze klub byl jakos szczegolnie lepiej zorganizowany lecz z tego, ze wszyscy inni byli w mniejszym lub wiekszym stopniu zdezorganizowani.
Smutne jest, ze przez prawie 20 lat nie udalo sie zbudowac solidnej struktury zarzadzania klubem, nie ma dzialu marketingu tego skierowanego w strone kibicow jak i tego odpowiedzialnego za kontakty z "biznesem". Ja naprawde chcialbym uslyszec co KONKRETNIE zrobil obecny prezes aby znalezc sponsora glownego a takze aby pomnozyc liczbe sponsorow pobocznych. Tak jak kazde wieksze przedsiewziecie tak poszukiwanie sponsora powinno miec jakas dokumentacje opisujaca sposob w jaki klub wychodzi do potencjalnych sponsorow. Jesli taki dokument istnieje to chcialbym go zobaczyc natomiast jesli nie istnieje to o czym my to wogole rozmawiamy. To by znaczylo, ze zarzad dziala totalnie po omacku.
Sprawa szkolenia mlodziezy to sprawa numer dwa, cos co mogloby zapewnic klubowi gotowach pilkarzy a od czasu do czasu pare milionow euro bylo/jest calkowicie olane.
Ten klub dziala jak za komuny, uzalezniony od kopalni lub od sluzby mundurowej - niekompetenni ludzie wykonuja absolutne minimum pracy bo i tak wiedza, ze kasa z TF wplynie na konto. No niestety ale skonczylo sie rumakowanie i bezuzytecznosc niektorych osob wyszla na jaw.
Ostatnio edytowane przez As : 18.06.2015 o godz. 10:59.
|