Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
POtey
Member
Od: 07.2005
Offline
#
70440
18.06.2015, 10:32
Ciekawe czy to prawda, że nasi juniorzy otrzymywali po 3-4 tysiące pensji. Wtedy nic dziwnego, że po pozbyciu się 10ciu jest pensja na 1 gracza do I zespołu. To już z kasą naprawdę jest nie ciekawie...
www.hattrick.org
najlepszy manager on-line...
POtey
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do POtey
Odwiedź stronę domową użytkownika POtey!
Znajdź inne posty napisane przez POtey