Wyświetl pojedynczy post
POtey
Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70440
Stary 18.06.2015, 10:32
Ciekawe czy to prawda, że nasi juniorzy otrzymywali po 3-4 tysiące pensji. Wtedy nic dziwnego, że po pozbyciu się 10ciu jest pensja na 1 gracza do I zespołu. To już z kasą naprawdę jest nie ciekawie...
www.hattrick.org najlepszy manager on-line...
Odpowiedz cytując