KOMINEK napisał(a):

|
No powiem że mnie zaskoczyli że jednak czytają to co tu piszemy. Fajnie by było gdyby uruchomili tego maila gdzie by można było wysyłać uwagi dotyczące klubu
|
Robert Gaszyński napisał(a):
Od stycznia dostaję od nich e-maile, na większość staram się odpisywać, a część pomysłów wykorzystujemy.
|
To jak to w końcu jest? Jaki jest ten e-mail? Istnieje?