Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 18.06.2015, 10:09
Co mnie wkurza?
-Wszystko

Po przeczytaniu Książki Mateusza Migi natomiast nic nie dziwi. Zastanawiam sie czy używanie słowa "Klub" nie jest nadużyciem. To jakiś domek z kart rozdanych przez Bossa.
Do Wisły na prezesa mógłby przyjść najlepszy specjalista od zarządzania ale na nic to skoro jak twierdzą byli prezesi wypożyczenie podrzędnego juniora musi być zaklepane przez górę.

Zatem wracając do tematu: Najbardziej wkurza mnie brak autonomii zarządu. Oczywiście z rozliczeniem (dajny na to w cyklu dwuletnim).
Odpowiedz cytując