|
Co mnie wkurza?
-Wszystko
Po przeczytaniu Książki Mateusza Migi natomiast nic nie dziwi. Zastanawiam sie czy używanie słowa "Klub" nie jest nadużyciem. To jakiś domek z kart rozdanych przez Bossa.
Do Wisły na prezesa mógłby przyjść najlepszy specjalista od zarządzania ale na nic to skoro jak twierdzą byli prezesi wypożyczenie podrzędnego juniora musi być zaklepane przez górę.
Zatem wracając do tematu: Najbardziej wkurza mnie brak autonomii zarządu. Oczywiście z rozliczeniem (dajny na to w cyklu dwuletnim).
|