AYALA napisał(a):

|
Popovic to moim zdaniem najlepszy rozgrywający 1 ligi.Rozgrywał, asystował, strzelał z wolnych bramki i nie dziwie się, że się nim interesujemy.Napewno jest znacznie szybszy od Semira.
|
Zgadzam się całkowicie. Jest to o wiele lepsza opcja niż Starzyński. Piłkarz Ruchu sprawia wrażenie dość leniwego. Gra od błysku do błysku, z długimi przerwami. Taki ktoś "stilicowaty", tylko dużo gorszy.
Dodatkowo przydałby się jakiś klasyczny lewy obrońca, bo ani Burliga, ani Sadlok (widzę go raczej na środku obrony) nie przekonują mnie na tej pozycji, defensywny pomocnik oraz oczywiście napastnik. Chciałoby się Kuświka, no ale se można chcieć i tyle.
Kiedyś Skorża wspomniał, że widziałby w przyszłości Pawła Brożka na 10-tce, bo ma zmysł do gry kombinacyjnej i potrafi nieźle asystować. Paweł jest coraz słabszy w przepychaniu się z obrońcami, więc może trzeba poszukać innych rozwiązań?
Bramkarza też nie mamy, tylko jakąś prowizorkę, ale to są już Himalaje życzeń
