Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70436
Stary 18.06.2015, 09:00
Szkoda mi juniorów... że nie okazali się lepsi. Młody zawodnik jeśli chce myśleć o grze w Ekstraklasie powinien w niższych klasach rozgrywkowych błyszczeć. Tylko tyle i aż tyle. Inaczej szkoda na niego czasu i pieniędzy. Oczywiście ci piłkarze, jeśli uda im się zakotwiczyć w 1 lidze, za 5-6 lat mogą osiągnąć przyzwoity poziom ekstraklasowy ale to o wiele za późno. Niech ktoś inny podejmuje ryzyko związane z ich zatrudnieniem.

63.5 Kg napisał(a):
Ja wiem ze oni maja po 20 lat ale tak naprawdę nigdy nikt z nich nie dostal poważnej szansy na gre...
Wypożyczenie to szansa na grę.

Cytat:
Może warto rzucic takiego chłopaka na gleboka wode,da rade to da, spali to podziekowac...
Przykład z wrzucaniem chłopaków na głęboką wodę mieliśmy w zeszłym sezonie na Łazienkowskiej. Przyjemne to nie było i korzyści z tego żadne.

Odsetek młodych piłkarzy/wychowanków w kadrze i tak mamy niezły. Patrząc na poziom i skalę szkolenia młodzieży w Wiśle ciężko liczyć na coś więcej. Pogódźmy się z tym.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując