Szkoda mi juniorów... że nie okazali się lepsi. Młody zawodnik jeśli chce myśleć o grze w Ekstraklasie powinien w niższych klasach rozgrywkowych błyszczeć. Tylko tyle i aż tyle. Inaczej szkoda na niego czasu i pieniędzy. Oczywiście ci piłkarze, jeśli uda im się zakotwiczyć w 1 lidze, za 5-6 lat mogą osiągnąć przyzwoity poziom ekstraklasowy ale to o wiele za późno. Niech ktoś inny podejmuje ryzyko związane z ich zatrudnieniem.
63.5 Kg napisał(a):
|
Ja wiem ze oni maja po 20 lat ale tak naprawdę nigdy nikt z nich nie dostal poważnej szansy na gre...
|
Wypożyczenie to szansa na grę.
Cytat:
|
Może warto rzucic takiego chłopaka na gleboka wode,da rade to da, spali to podziekowac...
|
Przykład z wrzucaniem chłopaków na głęboką wodę mieliśmy w zeszłym sezonie na Łazienkowskiej. Przyjemne to nie było i korzyści z tego żadne.
Odsetek młodych piłkarzy/wychowanków w kadrze i tak mamy niezły. Patrząc na poziom i skalę szkolenia młodzieży w Wiśle ciężko liczyć na coś więcej. Pogódźmy się z tym.