s1mone napisał(a):

|
W Wiśle najbliżej było Zającowi ale go zahamowała kontuzja. Mam nadzieję, że jednak chłopaka podpiszą. Za resztą nie ma co płakać.
|
Najbliżej było Żemło i jego podpisali.
Reszta wuja za przeproszeniem pokazała na wypożyczeniach do niższych lig. Ile muszą mieć lat żeby z czystym sumieniem się ich pozbyć? 24? 25? 30?
Jeżeli których z nich wypali, będzie można mieć pretensje o tą decyzję. Na razie wszyscy oni zamulają w 1 lidze i trzecioligowych rezerwach.
pomeran napisał(a):

|
mam nadzieję, że to bzdury i plotki bo oznaczało by brak porozumienia ze Starzyńskim.
|
Ze Starzyńskim są dwa problemy:
- raczej nas na niego nie stać
- brak ambicji, lenistwo, kunktatorstwo o którym mówią wprost ludzie obserwujący go i będący blisko Ruchu (np. Śrutwa). Taka lokalna gwiazdka bujająca się na nazwisku, względnie młodym wieku i umiejętnościach powyżej średniej ligowej. "Figo" byłby dobrym transferem gdyby był u nas ktoś, kto go weźmie za mordę i ustawi. Nie wiem, czy Moskal jest odpowiednia do tego osobą...