|
Szkolenie piłkarzy u nas leży , zastanawia mnie jak wyglądali by ci chlopcy gdyby startowali w Amice albo Leglej? Ciężko teraz ocenić czy klub podejmuje dobra czy zla decyzję zobaczymy.S1mone nie dziw się że ludzie płaczą co z tego że okienko dopiero się zaczęło sytuacja na wszystkich frontach jest tragiczna ! Boże chroń Wisłę.
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło?
|