Wyświetl pojedynczy post
radek2323
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70427
Stary 17.06.2015, 21:27
Szkolenie piłkarzy u nas leży , zastanawia mnie jak wyglądali by ci chlopcy gdyby startowali w Amice albo Leglej? Ciężko teraz ocenić czy klub podejmuje dobra czy zla decyzję zobaczymy.S1mone nie dziw się że ludzie płaczą co z tego że okienko dopiero się zaczęło sytuacja na wszystkich frontach jest tragiczna ! Boże chroń Wisłę.
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!


Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując