Jednak nie każdy rudy ma szczęście. Jeden wyjechał do Brukseli ale drugi daleko nie zajechał na podwójnym gazie. Najgorsze jest to, że takie łajzy udają elity, umoralniają ludzi i co? I jajco. Taki Danielek był fajny, taki dojrzały i inteligentny bo głosował na Bronka a po pijaku jeździ.
To jest okropne, że te łajzy potrafią pięknie mówić, grać patriotów, Polaków a wszystko to słowa rzucane na wiatr. Są ....ami tylko po prostu ubrali się w ładne szaty i pięknie mówią o sobie, swoich politykach i Polsce.
Cytat:
|
Trzymają Jarosława w szafie po to żeby nie odstraszał elektoratu ,a jak PIS wygra wybory ,to Kaczyński zostanie premierem.
|
Gdzie ty jesteś jak trzeba zwrócić uwagę, że PO trzyma w szafie Niesiołowskiego przed wyborami, że po aferze taśmowej rok temu przypudrowali zdRadka czy innego Rostowskiego (czyli niby ukarali ale tak na prawdę przy korycie zostawili).