Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32288
Stary 17.06.2015, 21:20
Jednak nie każdy rudy ma szczęście. Jeden wyjechał do Brukseli ale drugi daleko nie zajechał na podwójnym gazie. Najgorsze jest to, że takie łajzy udają elity, umoralniają ludzi i co? I jajco. Taki Danielek był fajny, taki dojrzały i inteligentny bo głosował na Bronka a po pijaku jeździ.
To jest okropne, że te łajzy potrafią pięknie mówić, grać patriotów, Polaków a wszystko to słowa rzucane na wiatr. Są ....ami tylko po prostu ubrali się w ładne szaty i pięknie mówią o sobie, swoich politykach i Polsce.

Cytat:
Trzymają Jarosława w szafie po to żeby nie odstraszał elektoratu ,a jak PIS wygra wybory ,to Kaczyński zostanie premierem.
Gdzie ty jesteś jak trzeba zwrócić uwagę, że PO trzyma w szafie Niesiołowskiego przed wyborami, że po aferze taśmowej rok temu przypudrowali zdRadka czy innego Rostowskiego (czyli niby ukarali ale tak na prawdę przy korycie zostawili).
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.