Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10437
Stary 17.06.2015, 21:15
wściekłe pięści węża napisał(a):Wyświetl post
Odnośnie Pazdana, to sprawy raczej poza "słyszałem" nikt z nas nie zna. Ja nie przypominam sobie problemów z kasą wtedy (czy to nie to samo okienko, w którym sprowadzaliśmy Kirma?), z tym, że rzeczywiście kompromitacja z Levadią mogła mieć znaczenie.

No i jeszcze kwestia "drugiego podejścia" do Pazdana i wybranie Jagi jako bardziej atrakcyjnego kierunku. No jakoś nie mogę uwierzyć, że zamiast iść do drużyny z Meliksonem, Genkovem, Ilievem czy Sobolewskim (ci zawodnicy grali u nas na początku sezonu 12/13), która na koniec poprzedniego sezonu była wyżej od Jagi, poszedł do tych drugich. Ale oczywiście niczego Wam nie zarzucam - piszę jakie jest moje subiektywne zdanie.
Którym to asom już nie płacono więc robili co chcieli, a do tego przemówienia Bednarza o fatalnej sytuacji finansowej. Wisła była tak atrakcyjna dla kopaczy, że zdołała ściągnąć Fredka, Sikorskiego i Quioto. Za progiem był wtedy szczyt kryzysu - 13 miejsce (kto wie czy nie jesteśmy w przededniu drugiej jego fali...).
Odpowiedz cytując