Kocur napisał(a):

Jaka cisza w mediach .... drobnym druczkiem na jednym z wiodących portali ...
Będziemy ci Daniel posyłać paczki !
|
to może warto przypomnieć kilka ujęć

,co by nie było tak cicho
https://www.youtube.com/watch?v=qPS7nqFTqSs
http://fakty.interia.pl/raporty/rapo...85,iAId,151353
i jeszcze skala upadku
http://rozrywka.dziennik.pl/seriale/...pca-ryska.html
