63.5 Kg napisał(a):

Zapewne nasi obserwatorzy to zespol na najwyższym poziomie...
My nie mówimy o niczym innym tylko o szerokim składzie zespołu który powinien wynosi ok. 23 zawodnikow...
|
Polecam wejść na ten link:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/kadra/wisla_II_krakow/
Odejmij sobie tych ktrórych się pozbyli i policz ilu zostało.
Zadowolony ? Mamy więcej niż 23 zawodników razem

Hip Hip Hura
A pamiętajmy że jest jeszcze okienko transferowe.
A tak na serio, klub pozbył się zawodników którzy według nich nie zbliżyli się do poziomy ekstraklasy.
Nie są już tak młodzi: Lucas 19, Buras 21, reszta rocznikowo 20.
Klub zdecydował że się nie nadają do poważnej piłki a reakcja taka jakbyśmy się pozbyli trzech Głowackich i
czterech Stilic-ów.