Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70423
Stary 17.06.2015, 18:43
Ketjow123 napisał(a):Wyświetl post
A jak myślisz kolego, dlaczego nie dostali szansy ?
Bo ludzie którzy ich obserwują każdego dnia sądzą że są za słabi na ekstraklasę. I nie rokują na przyszłość. Tyle.

A ci którzy zostali wypożyczeni to nie zrobili jakiego szału.

Możemy trzymać na ławce zawodników którzy są na poziomie 2 ligi. Tylko po co ?
Żeby nie załapali się na ławkę albo z niej nie wstali ?
Zmarnowalibyśmy im tylko rok kariery, zamiast pozwolić im regularnie grać gdzie indziej.
Zapewne nasi obserwatorzy to zespol na najwyższym poziomie...
My nie mówimy o niczym innym tylko o szerokim składzie zespołu który powinien wynosi ok. 23 zawodnikow...
Odpowiedz cytując