Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70421
Stary 17.06.2015, 16:16
Fiti napisał(a):Wyświetl post
Nikt nie mówi że ma się OPIERAĆ. Po prostu lepiej mieć 13 piłkarzy + 5 juniorów, niż 13 piłkarzy + 0 juniorów. To chyba logiczne?
Będą juniorzy, ale młodsi. Widać postawiono na chłopakach kreskę i to raczej nie z przyczyn finansowych (a przynajmniej - nie tylko). Uznano, że nie rokują. Czy słusznie? Tylko czas pokaże.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując