Fiti napisał(a):

|
Nikt nie mówi że ma się OPIERAĆ. Po prostu lepiej mieć 13 piłkarzy + 5 juniorów, niż 13 piłkarzy + 0 juniorów. To chyba logiczne?
|
Będą juniorzy, ale młodsi. Widać postawiono na chłopakach kreskę i to raczej nie z przyczyn finansowych (a przynajmniej - nie tylko). Uznano, że nie rokują. Czy słusznie? Tylko czas pokaże.