silver03 napisał(a):

|
Szeroki skład zespołu nie może się opierać o gości, którzy na poziomie seniorów ekstraklasy nic nie potrafią.
|
Nikt nie mówi że ma się OPIERAĆ. Po prostu lepiej mieć 13 piłkarzy + 5 juniorów, niż 13 piłkarzy + 0 juniorów. To chyba logiczne?