Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70419
Stary 17.06.2015, 15:00
Szeroki skład zespołu nie może się opierać o gości, którzy na poziomie seniorów ekstraklasy nic nie potrafią. Na tej zasadzie to możemy równie dobrze zatrudnić pierwszego lepszego studenta, z Rumuni chociażby. I tu również nie chodzi o brak dania im szansy zagrania w meczu na sensownym poziomie ("ekstraklasowym"), bo skoro nie potrafią oni przedstawić swoich walorów na niższym poziomie to tym bardziej nie zrobią tego wyżej. Ci, którzy rokują na coś więcej niż I liga propozycje dostali.
Odpowiedz cytując