Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
adzem44
Junior Member
Od: 02.2012
Offline
#
10431
17.06.2015, 14:21
Zgadza się on był u nas na testach to było w 2009 roku. skorża był na tak ale Górnik zażyczył sobie za niego milion zł więc się nie dogadali.
adzem44
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do adzem44
Znajdź inne posty napisane przez adzem44