|
Oblał u Nas testy?
Hmmm skad takie info, mozesz uchylić rąbka tajemnicy?
Ja posiadałem wiedzę ze MP był u Nas na testach, wypadły one pozytywnie niemniej jednak nałożyły się na bardzo niechlubne wydarzenie po ktorym boss zakazał robić transferów. Minusem tego wszystkiego była tez cena która trzeba by było za MP zapłacić. Gdy MP był wolny również złożyliśmy mu ofertę jednak to już nie były Nasze złote lata dlatego podpisał w Jadźce.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|