|
Ktoś się orientuje czy sklep też do 22 czerwca jest nieczynny? Bo jeśli czynny to nie widzę problemów by na czas gdy jest przerwa między sezonami w strefie kibica otworzyć go. W ten sposób można zmniejszyć koszta, bo jeden pracownik będzie obsługiwać dwa stanowiska. Powinien ogarnąć, bo tłumów dużych nie będzie. A klub może zyskać w zbliżającym się sezonie w postaci większej ilość karnetów i biletów.
|