RAFi89 napisał(a):

|
Ktoś widział tego Kościelniaka jak gra w Głogowie czy to wszystko na zasadzie gdybania? Bo mówimy o ofensywnym zawodniku który na poziomie I ligi nie zdobył ani jednej bramki a i z asystami jest problem.
|
Nie pamiętam gdzie, ale czytałem niedawno wywiad z trenerem Chrobrego. Są zainteresowani wzięciem go na stałe lub przedłużenia wypożyczenia, jeżeli zostałby w Wiśle.