Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70417
Stary 17.06.2015, 13:41
RAFi89 napisał(a):Wyświetl post
Ktoś widział tego Kościelniaka jak gra w Głogowie czy to wszystko na zasadzie gdybania? Bo mówimy o ofensywnym zawodniku który na poziomie I ligi nie zdobył ani jednej bramki a i z asystami jest problem.
Nie pamiętam gdzie, ale czytałem niedawno wywiad z trenerem Chrobrego. Są zainteresowani wzięciem go na stałe lub przedłużenia wypożyczenia, jeżeli zostałby w Wiśle.
Odpowiedz cytując