Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Ketjow123
Member
Od: 09.2014
Offline
#
70416
17.06.2015, 12:55
Widać że niektórzy dalej patrzą na nich przez pryzmat CLJ i 10:0 w finale...
A zapewne wiekszość osób nie widziała żadnego meczu z ich udziałem od roku a chcą oceniać ich poziom.
Ketjow123
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ketjow123
Znajdź inne posty napisane przez Ketjow123