Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: że znowu
Offline
#
70415
17.06.2015, 12:43
Ktoś widział tego Kościelniaka jak gra w Głogowie czy to wszystko na zasadzie gdybania? Bo mówimy o ofensywnym zawodniku który na poziomie I ligi nie zdobył ani jednej bramki a i z asystami jest problem.
RAFi89
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do RAFi89
Znajdź inne posty napisane przez RAFi89