Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70415
Stary 17.06.2015, 12:43
Ktoś widział tego Kościelniaka jak gra w Głogowie czy to wszystko na zasadzie gdybania? Bo mówimy o ofensywnym zawodniku który na poziomie I ligi nie zdobył ani jednej bramki a i z asystami jest problem.
Odpowiedz cytując