Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70412
Stary 17.06.2015, 12:26
Bierzało raczej z rzadka grywał w 11 Limanovii, która spadła z 2 ligi... Żal tylkoKościelniaka. Z tego co odbieram chłopak ma predyspozycje na dobrego dryblera. No i Lech przed Świnoujściem też dawał rade w rezerwach.
Odpowiedz cytując