wolfu napisał(a):

|
Nie wiem, jaki poziom prezentują Gulczyński i Szywacz, ale odpuszczenie Lecha, Kościelniaka i Bierzały to głupota...
|
Nie widziałem Lecha od roku (tj finałowych spotkań CLJ) wtedy był lepszy od Gulczyńskiego
Bierzało też lepiej wyglądał niż Żemło (przynajmniej dla mnie) ale...
jest jedno ale
wywiad Macieja Musiała dla wisla.krakow.pl
proponuję przeczytać