Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 17.06.2015, 11:08
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
A najgorsze, że jebiąc takich ludzi jak Konrad, jebie się jednocześnie saldo konta Wisły Kraków.
i traci nowych kibiców. Ile takich osób jak Konrad pocałowało klamkę i już nie wróciło możemy się tylko domyślać ...
Odpowiedz cytując