O ile w pierwszym przypadku nie można mieć do klubu pretensji bo poinformowali o tym:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._swieta_16849/ o tyle w drugim już tak = brak informacji.
Wiadomo, że wychodzą z założenia, że są już wakacje, większość jest uśpiona, nie ma karnetów w sprzedaży, nie znane są nawet ich ceny ale choćby dla tych kilku osób dziennie powinni otworzyć Strefę Kibica.
Ale znów pojawia się pytajnik.. utrzymanie Strefy dla kilku osób dziennie, dobra, kilkunastu.. prąd (światło, praca komputerów, systemu, pozostała elek.), gaz (ogrzewanie itp), woda, kilku pracowników (znających się dobrze na temacie, a nie każdy jest pod ręką, a szkolenie nie trwa długo, zresztą szkolenie to dodatkowe koszta).., a wszystko musi być przez cały dzień na chodzie..i chuuj wie czy jeszcze nie są naliczane dodatkowe koszta za pomieszczenia (umowa z miastem)
A w obecnej sytuacji każda złotówka się liczy.
Tak to ja widzę będąc na ich miejscu.