Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 17.06.2015, 09:02
Jeśli chodzi o szeroko pojęte zaplecze w naszym klubie, to odkąd pamiętam, zawsze w "Wiśle Cupiała" (piszę w cudzysłowie bo ona nigdy jego własnością nie była i nie będzie) było dziadowanie..Wiem że były problemy z zakupem głupiego przedłużacza... I niech mnie ktoś poprawi jeśli było inaczej...
Odpowiedz cytując