Wyświetl pojedynczy post
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 17.06.2015, 07:46
najgorsze jest też to, o czym pisał "wyglądający zza chmury" w innym temacie - nawet jakby ktoś słusznie wkur.wiony napisał maila do klubu o tym co go boli to wszyscy będą mieli autentycznie wyjebane. Zamiast dbać o takich klientów jak Konrad i inni jemu podobni chcący władować w chu.jowy produkt jakim jest gra Wisły sporo kasy to dostaje kopa w dupe.
Później jest bredzenie, że nie takiej frekwencji się spodziewali - no jak kuerwa mieli się spodziewać wyższej jak jest jak jest....Później zaproszą kogoś z Hutnika Warszawa czy innego Podkarpacia i na raporcie wszystko gra, dramat to jest, ch.uj człowieka trafia, że tacy dyletanci zajmują się naszym klubem, sam pewnie zrobiłbym to lepiej mimo że nie mam wykształcenia z marketingu, jak i wiele osób z tego forum, a jakoś dało znaleźć się multum pomysłów których koszt jest albo zerowy albo znikomy. Ale nie kuerwa, lepiej zamknąć wszystko na cztery spusty bo sezonu nie ma a później płakać, że kibice nie dopisują.
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
Odpowiedz cytując