Wyświetl pojedynczy post
Kanonierka
Junior Member
 
 
Od: 08.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 16.06.2015, 23:36
Rozumiem czemu kasy są zamknięte, bo nie ma jeszcze ustalonego cennika na nowy sezon i nie ma co sprzedawać, ale strefa kibica;/ gdzie się wyrabia KK? to można naprawdę się wkurzyć zwłaszcza jak ktoś chcę podjechać bo ma akurat wolne czy jest blisko Krakowa ....
Odpowiedz cytując