Rozumiem czemu kasy są zamknięte, bo nie ma jeszcze ustalonego cennika na nowy sezon i nie ma co sprzedawać, ale strefa kibica

;/ gdzie się wyrabia KK? to można naprawdę się wkurzyć zwłaszcza jak ktoś chcę podjechać bo ma akurat wolne czy jest blisko Krakowa ....