|
A po co klubowi pieniądze od Ciebie i innych kibiców w takiej sytuacji, skoro Cupiał niedługo przeleje grube miliardy?
Nie martw się, krążą słuchy, że każdego dnia kogoś szlag trafia przez to, w jaki sposób ten klub jest (nie)zarządzany. Niechaj więc takie tematy kłują w oczy.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
|