Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70400
Stary 16.06.2015, 20:11
cancer napisał(a):Wyświetl post
Najgorsze jest to, że na ławce mamy wtedy kogo? Miśkiewicz, Żemło, Czekaj, Zając, Bartosz, Kolanko, Kuczak, Lech?! W sumie to jest zakładanych 19 piłkarzy, więc jedziemy po majstra!

Miśkiewicza też nie licz, bo ma obecnie kontuzje i wątpliwe by był gotowy na początek sezonu

a poza tym tak jak kolega wyżej napisał, poza Czekajem i Żemło, reszta chyba nie ma już ważnych kontraktów z klubem (Zając na pewno). Zresztą słychać już głosy, że pozbędziemy się większości naszych juniorów. Ostaną się tylko młodsze roczniki.
Odpowiedz cytując