Z listy pomerana:
Śpiączka, 23lata, jak wyżej do opłacenia pensja tylko lub AŻ, spoko młodzian z Bielska,
jak przypomnę sobie jego wyczyny w Zabrzu z rundy wiosennej, jest ciekawym zawodnikiem,
przyznaję się że pamiętam go tylko z tego meczu.. tutaj skrot:
1:05 asysta na 1:1
3:48 gol 3:2
https://www.youtube.com/watch?v=ZK9ZcuwLZZg
Starzyński, większość go zna, mózg Ruchu, dobre mecze przeplata słabszymi,
może nowe środowisko mu posłuży?.. Podejrzewam że zostanie w Chorzowie,
Waldek go tak po prostu nie odpuści..
Podgórski, solidny pomocnik, ale ostatni sezon co najwyżej średni,
zastanawia mnie skąd takie dołek formy, po awansie Piasta do E-klasy pierwsze skrzypce,
a teraz?.. Zawodnik pytajnik..
Generalnie ciekawa ta lista, hm, a co z
Barrientosem?!..