Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
skttrbrain
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Poznań

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1142
Stary 16.06.2015, 18:43
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Jak na nich to ciekawy transfer...
Dziwi mnie Amica...2 transfery ,dwóch 30-latkow na srednim poziomie...
Mnie nie dziwią, o ile jeszcze dojdzie ze dwóch ponadprzeciętnych zawodników. Mamy najmłodszy zespół w lidze (vide 90minut.pl), przydadzą się ogarnięci ludzie z jajami, poza tym przy naszej pomocy coś czuję, że w lidze taki Robak parę bramek nastrzela, a Dudka w razie W na kilku pozycjach może pograć. Poza tym mówią, że ma bardzo dobry wpływ na szatnię - nie wiem, jak to w Wiśle było w tej kwestii.
Odpowiedz cytując