63.5 Kg napisał(a):

Jak na nich to ciekawy transfer...
Dziwi mnie Amica...2 transfery ,dwóch 30-latkow na srednim poziomie...
|
Mnie nie dziwią, o ile jeszcze dojdzie ze dwóch ponadprzeciętnych zawodników. Mamy najmłodszy zespół w lidze (vide 90minut.pl), przydadzą się ogarnięci ludzie z jajami, poza tym przy naszej pomocy coś czuję, że w lidze taki Robak parę bramek nastrzela, a Dudka w razie W na kilku pozycjach może pograć. Poza tym mówią, że ma bardzo dobry wpływ na szatnię - nie wiem, jak to w Wiśle było w tej kwestii.