IncognitoTSW napisał(a):

Jaki Pawłowski z Zawiszy jest wolny?
Generalnie to większość to albo niespełnione gwiazdki albo emeryci albo przeciętniacy.
Ja bym się nie obraził jakby Zieńczuk wrócił jako uzupełnienie składu, tak jak ostatni pobyt Kosowskiego w Wiśle. Nie raz było w tym sezonie tak, że na lewym skrzydle nie grał nikt albo udawał że grał Garguła czy Rafał. Jako zmiennik dla Donalda byłby ok.
|
rownie dobrze mozna powiedziec zeby Sobol wrocil dla utrzymania atmosfery w szatni , jako nauczyciel mlodych czy uzupelnienie skladu - chocby na rok , ale ilez mozna liczyc na bylych zawodnikow ktorzy z litosci reprezentowaliby nasz klub

a co do tego newsa o Arku , jeszcze chwila i Lechia bedzie musiala szukac poza granicami Polski bo codzien jest kilka newsow kim to sie nie interesuja , kiedys - od zawsze wielu kibicow chcialo mlodziez w skladzie Wisly itp , nadeszly czasy ze to juz nie zyczenia ale szara rzeczywistosc klubu ktory upadl finansowo i organizacyjnie juz dawno ....nawet mlodziki juz nie chca przychodzic do tego cyrku pod batuta Cupiala i Niezatapialnego Zdzicha