Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70396
Stary 16.06.2015, 18:16
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
Jaki Pawłowski z Zawiszy jest wolny?
Generalnie to większość to albo niespełnione gwiazdki albo emeryci albo przeciętniacy.
Ja bym się nie obraził jakby Zieńczuk wrócił jako uzupełnienie składu, tak jak ostatni pobyt Kosowskiego w Wiśle. Nie raz było w tym sezonie tak, że na lewym skrzydle nie grał nikt albo udawał że grał Garguła czy Rafał. Jako zmiennik dla Donalda byłby ok.

rownie dobrze mozna powiedziec zeby Sobol wrocil dla utrzymania atmosfery w szatni , jako nauczyciel mlodych czy uzupelnienie skladu - chocby na rok , ale ilez mozna liczyc na bylych zawodnikow ktorzy z litosci reprezentowaliby nasz klub a co do tego newsa o Arku , jeszcze chwila i Lechia bedzie musiala szukac poza granicami Polski bo codzien jest kilka newsow kim to sie nie interesuja , kiedys - od zawsze wielu kibicow chcialo mlodziez w skladzie Wisly itp , nadeszly czasy ze to juz nie zyczenia ale szara rzeczywistosc klubu ktory upadl finansowo i organizacyjnie juz dawno ....nawet mlodziki juz nie chca przychodzic do tego cyrku pod batuta Cupiala i Niezatapialnego Zdzicha
Odpowiedz cytując