pomeran napisał(a):

Piłkarze wolni po 30 czerwcato m.in:
Gliwice: Podgórski
Nieciecza: Włodyka, Plizga
Lubin: Kwiek, Piątek, Papadopulos, Dąbrowski
Łęczna : Hasani, Kazimierczak
Chorzów: Starzyński, Babiarz, Kowalski, Zieńczuk
zabrze: Grendel
kielce: Kiełb, Kapo, Luis Carlos, Golański
Zawisza: Pawłowski, Barisić
Bełchatów: Zubas, Zbozień, Trela, Michalski
BB: Kolcak, Śpiączka
Szczecin: są wystawieni na listę Janota i Rogalski.
Wszyscy Ci byli by dla nas wzmocnieniem na ławkę a kilku takich jak Starzyński, Grendel, Plizga czy Piątek nawet pierwszej 11. No i jeszcze Zubas lub Trela zamiast dwóch parodystów Michałów którzy powinni mecze oglądać na siedząco
|
Jaki Pawłowski z Zawiszy jest wolny?
Generalnie to większość to albo niespełnione gwiazdki albo emeryci albo przeciętniacy.
Ja bym się nie obraził jakby Zieńczuk wrócił jako uzupełnienie składu, tak jak ostatni pobyt Kosowskiego w Wiśle. Nie raz było w tym sezonie tak, że na lewym skrzydle nie grał nikt albo udawał że grał Garguła czy Rafał. Jako zmiennik dla Donalda byłby ok.