|
Jak mając taki potencjał sportowo-finansowy w początkowych latach XXI wieku mogliśmy to tak zepsuć?! Niewiarygodne.
Chociaż po części też zabrakło naprawdę szczęścia - w meczach z Panathinaikosem czy APOELem i wszystko mogłoby wyglądać zupełnie inaczej...
Jak się ogarniemy (marketing, sponsorzy, właściciel, zarząd) to może rok 2020 będzie z jakąś realną szansą na majstra (o ile nie będziemy już wtedy skończeni).
|