Wyświetl pojedynczy post
cancer
Senior Member
 
 
Od: 07.2011
Skąd: Paraguay

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70391
Stary 16.06.2015, 16:51
No to już nawet nie ma całej ławki - która będzie pewnie dopiero jak Wisła ogłosi transfery. Myślę, że przyjdzie dwóch zawodników teraz przez okresem przygotowawczym, albo inaczej - mam taką nadzieję. Potem już będzie gorzej wyłapać kogo, trzeba będzie liczyć na jakiś sierpniowy/wrześniowy fart typu transfer Guzmicsa... Jest tragicznie, szczególnie biorąc po uwagę terminarz, gdzie pierwsze 6 kolejek jest trudnych, a jeszcze gramy je w tym roku drugi raz (21. kolejek do końca roku). Nawet nie chcę myśleć o problemach z kartkami...
Wyczuwam kolejny sezon irytacji i bezsilności...

No ale nic, . Wyjdziemy z tego!
Odpowiedz cytując