Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70390
Stary 16.06.2015, 16:45
cancer napisał(a):Wyświetl post
Na chwilę obecną wychodzi, że będziemy musieli grać takim składem od początku:
Michał Buchalik - Łukasz Burliga, Arkadiusz Głowacki, Richard Guzmics, Maciej Sadlok - Alan Uryga, Maciej Jankowski - Boban Jović, Rafał Boguski, Tomasz Cywka - Paweł Brożek.

Bo Sarki kontuzja do września/października, Guerrier na turnieju z reprezentacją, a Barrientos bez kontraktu narazie...

Najgorsze jest to, że na ławce mamy wtedy kogo? Miśkiewicz, Żemło, Czekaj, Zając, Bartosz, Kolanko, Kuczak, Lech?! W sumie to jest zakładanych 19 piłkarzy, więc jedziemy po majstra!
Co do tych piłkarzy to podejrzewam ze może ich już nie być po czerwcu...
Odpowiedz cytując