Wyświetl pojedynczy post
cancer
Senior Member
 
 
Od: 07.2011
Skąd: Paraguay

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70389
Stary 16.06.2015, 16:32
Na chwilę obecną wychodzi, że będziemy musieli grać takim składem od początku:
Michał Buchalik - Łukasz Burliga, Arkadiusz Głowacki, Richard Guzmics, Maciej Sadlok - Alan Uryga, Maciej Jankowski - Boban Jović, Rafał Boguski, Tomasz Cywka - Paweł Brożek.

Bo Sarki kontuzja do września/października, Guerrier na turnieju z reprezentacją, a Barrientos bez kontraktu narazie...

Najgorsze jest to, że na ławce mamy wtedy kogo? Miśkiewicz, Żemło, Czekaj, Zając, Bartosz, Kolanko, Kuczak, Lech?! W sumie to jest zakładanych 19 piłkarzy, więc jedziemy po majstra!
Odpowiedz cytując