Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70386
Stary 16.06.2015, 15:55
Mieszka w Krakowie, ma żonę, dziecko i jeszcze knajpę w Krakowie, za rok kończy karierę. Dodatkowo mówił że zostaje, jest kapitanem i miałby iść dorobić do emerytury. I uwaga nie do Arabów, nie do Chińczyków, nawet nie do Ruskich, a do Lechii Gdańsk. Do Lechii Gdańsk
Tyle w temacie: https://www.youtube.com/watch?v=XZxzJGgox_E
Odpowiedz cytując