Mieszka w Krakowie, ma żonę, dziecko i jeszcze knajpę w Krakowie, za rok kończy karierę. Dodatkowo mówił że zostaje, jest kapitanem i miałby iść dorobić do emerytury. I uwaga nie do Arabów, nie do Chińczyków, nawet nie do Ruskich, a do Lechii Gdańsk. Do Lechii Gdańsk

Tyle w temacie:
https://www.youtube.com/watch?v=XZxzJGgox_E