brylant17 napisał(a):

|
Weźmy od razu pól Korony.Nie był by taki zły ,a tak serio pisałem już o Luisie Carlosie którego chętnie bym widział.Co powiecie o 21 letnim pomocniku Wisły Płock Fabianie Hiszpańskim? Mocno chce odejść podobno jest sfrustrowany brakiem awansu
|
Nie znam gościa za bardzo, ale zobaczyłem 8 asyst to by wyglądało na to, że to nie jest ogórek. Grał w 30/34 meczach, więc na pewno ograny trochę jak na swój wiek - a przydałaby się alternatywa na lewą stronę. Ciekawy zawodnik, nie powiem. Z Wisły do Wisły
