Wyświetl pojedynczy post
cancer
Senior Member
 
 
Od: 07.2011
Skąd: Paraguay

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17425
Stary 16.06.2015, 15:37
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Weźmy od razu pól Korony.Nie był by taki zły ,a tak serio pisałem już o Luisie Carlosie którego chętnie bym widział.Co powiecie o 21 letnim pomocniku Wisły Płock Fabianie Hiszpańskim? Mocno chce odejść podobno jest sfrustrowany brakiem awansu
Nie znam gościa za bardzo, ale zobaczyłem 8 asyst to by wyglądało na to, że to nie jest ogórek. Grał w 30/34 meczach, więc na pewno ograny trochę jak na swój wiek - a przydałaby się alternatywa na lewą stronę. Ciekawy zawodnik, nie powiem. Z Wisły do Wisły
Odpowiedz cytując