Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17424
Stary 16.06.2015, 15:33
cancer napisał(a):Wyświetl post
Kiełb wolny, to może teraz do nas?!
Weźmy od razu pól Korony.Nie był by taki zły ,a tak serio pisałem już o Luisie Carlosie którego chętnie bym widział.Co powiecie o 21 letnim pomocniku Wisły Płock Fabianie Hiszpańskim? Mocno chce odejść podobno jest sfrustrowany brakiem awansu
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując