cancer napisał(a):

Weźmy od razu pól Korony.Nie był by taki zły ,a tak serio pisałem już o Luisie Carlosie którego chętnie bym widział.Co powiecie o 21 letnim pomocniku Wisły Płock Fabianie Hiszpańskim? Mocno chce odejść podobno jest sfrustrowany brakiem awansu