Wyświetl pojedynczy post
TRNKRN
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70382
Stary 16.06.2015, 15:27
Teoretycznie jeśli nie dostawał kasy przez 3 miechy to może złożyć podanie o rozwiązanie kontraktu, i PZPN ten kontrakt rozwiąże (a kasę i tak trzeba i tak będzie trzeba zapłacić - za całość kontraktu). Raczej może być dżentelmeńska umowa, w której Głowa zrzeka się hajsu, w zamian za możliwość odejścia za darmo. Co i tak wydaje się plotką z kosmosu, znając Głowę.
29 MAJA 2012 - MECZ UNIA - WISŁA - WBIJAĆ!!!
Odpowiedz cytując