Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
hide
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: Kraków
Offline
#
70380
16.06.2015, 15:19
@wanciak86 za jakie zachowanie wobec Lechii ?
Głowa nie odejdzie, prędzej kariere skończy jak już będzie miał dość tej całej sytuacji. Jakby chciał sobie dorobić do emerytury to by do Kataru wyjechał a nie do Gdańska.
hide
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hide
Znajdź inne posty napisane przez hide