Wyświetl pojedynczy post
wanciak86
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70379
Stary 16.06.2015, 15:14
Niestety z tym Glowackim to prawda. Niestety, bo nie lubie go za zachowanie wobec Lechii w ostatnich latach. Caly ten transfer jest spowodowany jedną sytuacją. Tym, ze Gerson po faulu w meczu z Wisla.wroci do gry dopiero za 4-5 miesiecy..

Wiec Glowacki ma byc uzupelnieniem za Gersona. I tak kariere chce skonczyc, wiec sobie dorobi itp do emerytury.

Tym bardziej, ze odejdzie od was za darmo mimo kontraktu..
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując