|
Niestety z tym Glowackim to prawda. Niestety, bo nie lubie go za zachowanie wobec Lechii w ostatnich latach. Caly ten transfer jest spowodowany jedną sytuacją. Tym, ze Gerson po faulu w meczu z Wisla.wroci do gry dopiero za 4-5 miesiecy..
Wiec Glowacki ma byc uzupelnieniem za Gersona. I tak kariere chce skonczyc, wiec sobie dorobi itp do emerytury.
Tym bardziej, ze odejdzie od was za darmo mimo kontraktu..
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
|