|
Te wiadomości odnośnie odejścia Głowy można sobie włożyć między bajki. Rok kontraktu, zapowiedziany koniec kariery i ma się gdzieś przenosić po prawie 15 latach w Wiśle?
Swoją drogą, wie ktoś jak jest z Sobolem? Taki zawodnik jak on powinien mieć godne zakończenie kariery na Reymonta. Pożegnanie dwóch legend w ostatnim meczu sezonu?
|