Wyświetl pojedynczy post
Festence
Senior Member
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70378
Stary 16.06.2015, 15:04
Te wiadomości odnośnie odejścia Głowy można sobie włożyć między bajki. Rok kontraktu, zapowiedziany koniec kariery i ma się gdzieś przenosić po prawie 15 latach w Wiśle?

Swoją drogą, wie ktoś jak jest z Sobolem? Taki zawodnik jak on powinien mieć godne zakończenie kariery na Reymonta. Pożegnanie dwóch legend w ostatnim meczu sezonu?
Odpowiedz cytując