Pan Jotka napisał(a):

Takiej ....a bzdury to już dawno nie czytałem...
Już widze jak 36-letni Głowacki na samo zakończenie kariery zasuwa do Gdańska aby cos tam dorobić...To nie jest najemnik...
Gaszynski potwierdzil ze prowadza zaawansowane rozmowy z 4 zawodnikami i 3 z nim powinno zostać piłkarzami Wisły(Taki jest plan)