Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70377
Stary 16.06.2015, 14:20
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Pozbywamy sie trenera, pozbywamy się młodych, pozbywamy sie starych. Kim my ....a mamy zamiar grać ?
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...538,1,787.html
Takiej ....a bzdury to już dawno nie czytałem...
Już widze jak 36-letni Głowacki na samo zakończenie kariery zasuwa do Gdańska aby cos tam dorobić...To nie jest najemnik...
Gaszynski potwierdzil ze prowadza zaawansowane rozmowy z 4 zawodnikami i 3 z nim powinno zostać piłkarzami Wisły(Taki jest plan)
Ostatnio edytowane przez 63.5 Kg : 16.06.2015 o godz. 14:51.
Odpowiedz cytując