Temat
:
Sposoby na podniesienie frekwencji.
Wyświetl pojedynczy post
liber
Member
Od: 01.2015
Offline
#
104
16.06.2015, 10:15
Parę bilbordów by się przydał z wyeksponowanym napisem "W tym miesiącu bilety 5% taniej!".
liber
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do liber
Znajdź inne posty napisane przez liber